НАЈЛЕПШЕ УРЕЂЕНА УЧИОНИЦА

У складу са Развојним планом рада школе за школску 2023/24. годину, планирана активност из области калитета ЕТОС и програмских садржаја рада стручних сарадника школе, реализован је рад на уређењу школског простора. То је заједничко учешће ученика и одељњских старешина у циљу стварања пријатног амбијента у учионици.
Комисија у саставу :
Славица Пантовић, педагог школе
Миланко Тошић, наставник
Хана Хаџифејзовић, председник Ученичког парламента
је ценећи лично залагање ученика и одељењских старешина, креативност и посвећеност у раду на аутентичном изгледу простора, донела одлуку су најлепше уређене учионице 2. разреда – учитељица Славица Пузовић и учионица 5. Разреда – одељењски старешина Љиљана Матовић.
Школа ће наградом допринети још већој посвећености и истрајности у овим активностима у циљу унапређивања образовно-васпитног рада установе.